MESİRE VE ÇOCUK OYUN PARKLARI HAYIRLI OLSUN

Fazlı Yüksel
Isa Şahin tarafından paylaşıldı · 49 dk. · 

İlçemiz Yeni Çocuk, Spor, Rekreasyon ve Mesire Alanlarına Kavuşuyor..

-Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Derebağlar Mesire alanı için proje çalışmaları kapsamında Proje ekibimiz alanı yerinde görmek üzere ilçemize geldiler.DSİ ile koordineli olacak çalışmanın başlangıcı verilmiş olmakla birlikte, en kısa zamanda proje çalışmaları bitirilerek ilk kazmayı vuracağız.Nasip olursa proje ekibindeki mühendis kardeşimizin de dediği gibi sizlere 'Cennetten Bir Köşe' hazırlamış olacağız.

-Proje ekibi ile birlikte Sanayi Sitesi girişinde bulunan arsamıza özellikle yolculuk eden misafirlerimize de hitap edecek bir alan oluşturmuş olacağız.

-Yine Ekrem Erdem bulvarı üzerinde bulunan ve bir kısmı hayırsever bağışçımız tarafından belediyemiz arsasına ek olarak bağışlanan arsa ile birlikte Çocuk ve Spor çay bahçesine kavuşmuş olacağız.

-Dün sonlanan ve güzel bir karara imza atan meclisimizin aldığı karar doğrultusunda Eski Devlet Hastanesi, şimdiki Yeni Hükümet Konağımızın yanında bulunan alan Kent Meydanı yapılmak üzere belediyemize devredilmiştir. İnşaallah bu alana da çok güzel bir meydan yaparak ilçemizin hizmetine sunmuş olacağız.

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte çalışmalarımızda hızımızı artırdık.
Uzun yıllar kullandığımızı kaldırımlarımızı daha modern tarzda yeniliyoruz. Bu çalışmanın devamında hiç hız kesmeden,,

Jandarma kavşağı ile başlayıp Sivas caddesinden devam ederek Erzincan caddesini de içine alan ve Karayolları Şehir Giriş kavşağında son bulacak hattımız ile,Yeni Hükümet Konağı kavşağından başlayıp Taşköprü Kabristanlığı yukarısında tamamlanacak ve yine devamında Kemalpaşa mahallesi Ordu caddesi üzerinden Sanayi Sitemizin girişine kadar olan hatlarımızı tamamen makine serim son asfalt ile tamamlamış olacağız. Çalışmalar esnasında bir takım olumsuzluklar yaşanabilir.Bu konudaki anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.Emin olun ki sonunda çok güzel bir resimle buluşacağız..

Sevinçliyiz, gururluyuz..
İlçemize verdiğimiz hizmetlerin sevinç gözyaşları helali hoş olsun.
Bizim Suşehrimize , ilçemize AHDİMİZ var.Gücümüzün yettiği nispetince hiç durmadan çalışacak ve yorulmayacağız dedik. Gözümüzden akan yaş mutluluk yaşıdır.

Bu hizmetlerin ilçemize gelmesinde bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan,Bakanımız İsmet Yılmaz beye, çok kıymetli büyüğümüz Ekrem Erdem beye,,değerli milletvekillerimize,
her türlü konuda bizlere gerek maddi gerek manevi desteğini esirgemeyen Sancaktepe Belediye Başkanımız İsmail Erdem beye, ilçe kaymakamımıza,Ak Parti ilçe başkanımıza, koordineli çalışmada hiç bir sıkıntı çekmediğimiz daire müdürlerimize,,velhasılı derdi Suşehri olan herkese teşekkür ederiz.
Her şey Suşehri için..
Millete Hizmet Yolunda Durmak Yok Yola devam