ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİMİZİ AĞIRLADIK..

Üniversiteli Gençlerimizden Başkan Fazlı Yüksel'e Ziyaret..

Suşehri Sağlık Yüksek Okul öğrencilerinden bir gurup öğrenciyi Belediyemizde ağırladık. Bu nazik ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı ziyarete gelen öğrenci gurubu nezdinde tüm öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Onlar bizim misafirimiz, bizlere düşen, misafirlerimize en iyi şekilde ev sahipliği yapmaktır. Bizler gerek kurum olarak, gerek şahıs olarak eğitimin emrindeyiz. İnanıyorum ki öğrenci kard...eşlerimizde ilçemiz adına gönül elçiliği görevi göreceklerdir. Esnaflarımızdan eğitime desteklerinin devamını diliyorum.
Evet şu bir gerçektir ki, ilçemiz eğitimde önemli merhaleler kat etmiştir. Eminim ki önümüzde ki süreçte de gerek okullar noktasında,gerek öğrenci eğitim seviyesinde,gerek alt yapı hizmetlerinde yol almaya devam edecektir.
Öğrenci kardeşlerimiz inşaallah önümüzdeki Nisan ayında sağlık ile alakalı kongreye katılmak ve burada hazırladıkları sunumu yapmak üzere İstanbul yolculuğuna çıkacaklardır.Kendilerine desteklerimizi sunduk. Tek isteğimiz başarmalarıdır. şimdiden yolunuz açık olsun.